Milují kluci tvojí povahu?? :3

7. dubna 2013 v 17:48 |  You♂
••• TOP ••• = Tohle kluci milují!

VTIPNÁ

Pozoruj kluky: neustále blbnou,smějí se tomu a jsou v pohodě.Svou lásku chtějí mít i za nejlepší kámošku.Přejí si holku,která nezkazí žádnou srandu,která se umí smát a se kterou se nebudou muset večně bavit jen o vážných tématech.
SEBEVĚDOMÁ

Myslíš si,že se klukům líbí jedině milé a přizpůsobivé holky,které se starají jen o svůj vzhled?Tak to se pleteš,holka! Naopak: Holky,které mají svůj názor a vystupují s hrdostí,takové je berou.A je jedno,máš-li nějakou chybičku na kráse,sebevědomí je zbraň,která všechny chyby přebije.kaž,co v tobě je!
DRZÁ

Už ses někdy líbala s holkou,jako to udělala Katy Perry,jen proto,abys provokovala?Nebo řekneš,i když jsi mezi kluky,něco přiměřeně drsného?To je fajn,protože jsi zřejmě pochopila,že i tímhle si můžeš klukyomotat kolem prstu! Jen tak dál!VĚRNÁ

Sliby se mají plnit! A přesně tohle kluci očekávají od holek! Měla bys být věrná,plnit své sliby a kluky hájit i před ostatními holkami,které je třeba nemají moc v lásce.TAJEMNÁ

Nepřipadalo by i tobě dost nudné,kdybys věděla úplně všechno o klukovi,který tě zajímá ještě dřív,než by ses s ním seznámila? To rozhodně! I kluci jsou zvědavci a láká je tajemství nepoznaného a nového.Chtějí sami zjišťovat,kdo jsi a čím by ti udělali radost.Neodkrývej hned všechno - buď tajemná.Je to sexy!


••• OUT ••• = Tohle kluky odrazuje!MOC PŘIZPŮSOBIVÁ

Holky,které dělají všechno jako ostatní a jen co,co je zrovna v módě,jsou pro ně " ty,co se opičí " .Mají stjný názor jako ostatní,nosí stejné oblečení a nemají co říct,když se člověk zeptá na jejich názor.Klukům se nelíbí nudné holky,které hned na všechno odpoví ANO !
AROGANTNÍ

Být sama o sobě přesvědčená je jedna věc.Ale mít nos nahoru a cítit se nadřazeně nad ostatními - takové chování kluci k smrti nenávidí! Takové holky vyzařují nepříjemnou aroganci,takže se jim kluci vyhýbají obloukem!
UČITELKA

Holky,které mají věčně nějaký problém,pomlouvají a cítí se ukřivděne,takove mají kluci na seznamu "nechceme".Nic proti zdravé kritice.Ale každého kluka rozčiluje,když mu holka neustále předhazuje,co zase neudělal nebo udělal špatně.Nezapomeň,že jednu mamku už doma přece má a ta mu stačí.
INTRIKÁNKA

Tak tohle kluci nikdy nepochopí: dvě holky,které ještě nedávno byly nejlepší kámošky,se najednou nenávidí a vzájemně se za zády nechutně pomlouvají.Proč problémy neřešit otevřeně a na férovku,tak,jak to dělají kluci?
SMÍŘENÁ

Holka,která by nejradši každý večer seděla u televize,vždycky všechno poslušně odkýve a která nikdy nikam sama nevyrazí,taková je pro kluky upjatá a smířená puťka.Kluci přece nechtějí pejska,kterého kam posadí,tam ho taky najdou! Měj svou hlavu a nebuď žádná typická mamina!
PŘÍLÍŠ FREE

Co je ještě horší než holka,které absolutně chybí sex-appeal?To je jednoduché: mrcha,která se vrhne kolem krku úplně každému.Holka,která se dá rychle a snadno sbalit,nabízí se a balí každého kluka ve svém okolí.Taková holka si sice získá klučičí pozornost,ale spíš ve formě údivu,výsměchu a zhnusení než nějakého opravdového zájmu.Buď trochu nedosažitelná!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama