Zlí kluci vždycky vyhrávají

14. srpna 2013 v 8:14 |  Boys ♀
A je pro to důvod. Nicméně to tajemství se dá rozlousknout.


Rychlá otázka: kolik hezkejch holek z tvýho okolí chodí, nebo někdy chodilo s nějakým debilem? A odpověď tě překvapí, protože…všechny!

"Ale ne, holky chcou přece hodnýho kluka." Jojo, a politika není zkorumpovaná a taky existuje kočkopes. Ve skutečnosti holky chodí s hodnejma klukama na rande. Obvykle tak na tři až čtyři. Kluk se ale k ničemu nemá a holku nakonec i ty večeře zdarma omrzí. A zatímco chodí na schůzky s těma hodnejma, spí později s těma špatnejma.

Zní to zkuveně nelogicky a taky je. Holky se ale logicky chovat neumí. Něco je na těch zlejch prostě přitahuje, nedovedou si pomoct a nechápou to. Ale ani tomu nedokážou odolat. Špatní kluci jsou jako jídlo z fast foodů. A hodní jako zdravý jídlo. Ženský se snaží jíst zdravě, ale prostě občas jim to ujede. A skončí někde v KFC. Takže kde je ten klíč? To kouzlo, ten podvod na hodnejch klucích?

Je to prostá kombinace několika faktorů. A není problém se jim naučit. Přitom ani není potřeba hrát si na debila. Možná jen na malýho.
Sobeckost, lhostejnost, ignorace. Ne, to není cesta, o který mluvím. I když těžko uvěřit, ale pořád lepší kombinace než večeře, kytky a pusa na dobrou noc. Nicméně čtyři hlavní faktory, která přitahují ženy jsou tyto: jsem nepředvídatelný, nekontrolovatelný, výzva a dominantní. Zlí kluci tyto (mimo spousty dalších a negativních) vlastnosti mají. Je to na delší diskuzi, ale tohle v holkách spouští tisíce let staré mechanismy přitažlivosti.

Co myslíte? Je to pravda? :-))


www.sbalit.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama