Jak na borce..^^

30. října 2013 v 15:59

Charakter

Kluci nemají rádi bezcharakterní holky - buďte sami sebou a nesnažte se klukovi kdovíjak podlézat. Jednou jsem potkala holku, které jsem řekla že růžová je modrá a ona se to snažila prezentovat dál - hold modrá je dobrá :o) ale kluka tím nezaujmete. Když se budete chovat jen přesně tak, jak si myslíte, že by chtěl, aby jste se chovali (někdy to tak prezentují dívčí časopisy), kluka možná chvíli zaujmete, ale po krátké době ho omrzíte. Kluk se chce zamilovat do tebe a ne do falešných iluzí. Jestli se do Vás bez vytváření iluze nezamiluje, věřte, že to nemá cenu. Vše by skončilo po jejich odhalení (zde končí většina vztahů). Ale nebuďte smutní, mezi miliardama lidí této planety, jsou minimálne stovky těch, kteří čekají právě na Vás :o).

Dejte klukovi čas!

Mnoho lidí má problémy se stydlivostí, nebo se seznamováním. Jsou lidé, kteří jsou oblíbeni mezi deseti lidmi a pro jedenáctého jsou považováni za blbečka. Jistě jste velmi hezká a charismatická slečna :o) proto se nedivte, že se před vámi někteří kluci chovají jako pytle brambor. Musíte jim dát chvíli času aby si na vás zvykli. A vy, co nejste natolik atrativní, věřte, že máte situaci o něco jednodušší, protože se Vás okolí méně stydí a nebere Vás jako ryzikové zboží, po kterém kouká moc "barbarů", kteří by ho mohli brzy přebrat. Atraktivní lidé bývají většinou nejdéle nezadaní (myslete si o tom co chcete, ale je to pravda).

Nemysli jen na sebe!

Předsav si, že jdeš s klukem po ulici, kluk dlouho nic neříká a ty si připadáš trapně. Myslíš si, že je na tobě, abys něco řekla a prolomila bariéru.. to samé si myslí i kluk. S jedním rozdílem - kluk si to tak nebere a když o tebe má zájem, přijde znovu a znovu - až se jednou rozkecá a všechno bude v pohodě. Holky většinou myslí jinak - řeknou si - připadám si trapně.. tudíž jsem se před ním automaticky ztrapnila a raději se s ním přestanu stýkat. Přesto, že jsem do něj zamilovaná. To je dáno rozdílností našich dvou pohlaví. Holka ve skrytu duše uvažuje takto - když mě kluk dokáže ochránit před trapnou chvilkou mlčení - dokáže mě ochránit i před horšími věcmi.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama